Oberhof: Sprint dla Norweżki Flatland, Agnieszka Cyl 17

Sobota, 8 stycznia 2011, 21:04
Aktualizacja: Poniedziałek, 10 stycznia 2011, 21:21
Autor: MDvR
Zwycięstwem Skandynawki Ann Kristin Flatland zakończył się sprint na 7,5 km biatlonowego Pucharu Świata rozgrywany w niemieckim Oberhofie. Agnieszka Cyl z dwoma pudłami uplasowała się na 17. pozycji.

Za plecami Norweżki znalazły się dwie reprezentantki gospodarzy: Magdalena Neuner, a także Andrea Henkel. Zawodniczka Karkonoszy Jelenia Góra podczas obu wizyt na strzelnicy popełniła po jednym błędzie i ostatecznie zakończyła start w drugiej dziesiątce zawodów. Magdalena Gwizdoń zajęła 41. pozycję, Monika Hojnisz była 63., a Paulina Bobak uplasowała się na 75. miejscu w gronie 89 biathlonistek, które ukończyły zawody.

W klasyfikacji generalnej Pucharu Świata Agnieszka Cyl jest 22, co oznacza, że będzie mogła wystąpić w jutrzejszym biegu masowym na 12,5 km.